JDT vs Selangor FC 1.80 / 3.25 / 4.20 Liverpool vs Man United 1.65 / 3.70 / 5.00 Kedah FA vs Terengganu FC 2.10 / 3.20 / 3.40 Real Madrid vs Atletico Madrid 1.90 / 3.40 / 3.80 Malaysia vs Indonesia 2.20 / 3.05 / 3.10 Bayern Munich vs Dortmund 1.75 / 3.60 / 4.50 Perak FC vs Pahang FA 2.30 / 3.10 / 2.95 JDT vs Selangor FC 1.80 / 3.25 / 4.20 Liverpool vs Man United 1.65 / 3.70 / 5.00 Kedah FA vs Terengganu FC 2.10 / 3.20 / 3.40 Real Madrid vs Atletico Madrid 1.90 / 3.40 / 3.80 Malaysia vs Indonesia 2.20 / 3.05 / 3.10 Bayern Munich vs Dortmund 1.75 / 3.60 / 4.50 Perak FC vs Pahang FA 2.30 / 3.10 / 2.95
PERLAWANAN LANGSUNG SEKARANG

live123 Bola Sepak – Pertaruhan Liga Super Malaysia, EPL & 50+ Liga Dunia dengan Odds Terbaik

Dari padang Sultan Ibrahim di Johor Bahru hinggalah ke Anfield dan Santiago Bernabeu – live123 membawa anda lebih dekat ke setiap perlawanan dengan odds kompetitif, pasaran lengkap dan pengalaman in-play betting yang paling memukau di Malaysia.

50+ Liga Dunia 1,000+ Pasaran/Perlawanan In-Play 24/7 Mobile Ready
live123
50+
Liga Bola Sepak
700+
Perlawanan Setiap Minggu
1,000+
Pasaran Setiap Perlawanan
RM10
Pertaruhan Minimum

Liga Bola Sepak Tersedia di live123

Liputan penuh untuk liga tempatan dan antarabangsa yang paling digemari pemain Malaysia

Liga Super Malaysia

JDT, Selangor, Kedah & lebih

12 Pasukan
English Premier League

Liga paling popular di live123

20 Pasukan
La Liga Sepanyol

Real Madrid, Barca, Atletico

20 Pasukan
Bundesliga Jerman

Bayern, Dortmund & lebih

18 Pasukan
UEFA Champions League

Peringkat kumpulan & KO

32 Pasukan
AFF Mitsubishi Cup

Piala ASEAN – Asia Tenggara

10 Negara

Perlawanan Bola Sepak Terkini

SEDANG BERLANGSUNG Liga Super Malaysia – Minggu 19
Johor Darul Ta'zim
2 – 1
Selangor FC
Minit ke-71 Kemaskini langsung
JDT Menang1.42
Seri4.50
SEL Menang6.80
O/U 3.51.88/1.96
JDT Seterusnya1.75
Perlawanan Akan Datang
English Premier League – GW 2
Sabtu, 19 Jul • 22:00 AKAN DATANG
Liverpool
VS
Manchester United
Liverpool1.65
Seri3.70
Man Utd5.00
O/U 2.51.78/2.08
BTTS1.90/1.95
Liga Super Malaysia – Minggu 19
Ahad, 20 Jul • 20:45 AKAN DATANG
Kedah FA
VS
Terengganu FC
Kedah2.10
Seri3.20
Terengganu3.40
O/U 2.51.85/2.00
La Liga Sepanyol – Pekan 2
Isnin, 21 Jul • 03:00 AKAN DATANG
Real Madrid
VS
Atletico Madrid
Real Madrid1.90
Seri3.40
Atletico3.80
O/U 2.51.82/2.05
Bundesliga Jerman – Pekan 2
Selasa, 22 Jul • 01:30 AKAN DATANG
Bayern Munich
VS
Borussia Dortmund
Bayern1.75
Seri3.60
Dortmund4.50
O/U 2.51.72/2.15
Kelayakan Piala AFF – Kumpulan B
Rabu, 23 Jul • 19:00 AKAN DATANG
Malaysia
VS
Indonesia
Malaysia2.20
Seri3.05
Indonesia3.10
O/U 2.51.88/1.97
Liga Super Malaysia – Minggu 19
Khamis, 24 Jul • 20:00 AKAN DATANG
Perak FC
VS
Pahang FA
Perak2.30
Seri3.10
Pahang2.95
O/U 2.51.90/1.95
Slip Pertaruhan
Liga Super Malaysia – In-Play
Johor DT Menang
Odds: 1.42
Potensi Kemenangan: RM 142.00

Log masuk atau daftar untuk mengesahkan pertaruhan anda.

Had Pertaruhan Bola Sepak
Pertaruhan Minimum RM10
Pertaruhan Maksimum RM100,000
Parlay Maksimum 12 pilihan
Format Odds Desimal
Cash Out Tersedia

Statistik Platform live123

Ahli Aktif 120,000+
Pertaruhan Hari Ini 48,300+
Kadar Bayaran Balik 97.8%
Masa Uptime 99.9%
live123

Pasaran Pertaruhan Bola Sepak di live123

Lebih dari sekadar 1X2 – terokai pelbagai jenis pertaruhan untuk setiap perlawanan

1X2 (Menang/Seri/Kalah)

Pasaran paling asas – ramal sama ada pasukan tuan rumah menang, perlawanan berakhir seri, atau pasukan luar menang. Sesuai untuk semua peringkat pemain dari pemula hingga veteran.

Handicap Asia

Pasaran paling popular di Malaysia. Kelebihan atau kelemahan gol diberikan kepada pasukan tertentu untuk menyeimbangkan odds. Mengelakkan kemungkinan seri dalam pertaruhan anda.

Over / Under Gol

Ramal sama ada jumlah gol dalam perlawanan akan melebihi (Over) atau kurang dari (Under) ambang yang ditetapkan. Ambang popular adalah 1.5, 2.5 dan 3.5 gol.

Kedua-Dua Pasukan Jarinkan Gol

Ringkasnya dikenali BTTS (Both Teams to Score). Ramal sama ada kedua-dua pasukan akan menjaring sekurang-kurangnya satu gol dalam masa 90 minit. Odds lazimnya antara 1.75 hingga 2.00.

Pencetak Gol

Ramal siapa yang akan mencetak gol pertama, gol terakhir atau pada bila-bila masa dalam perlawanan. Pilihan lebih luas meliputi pencetak gol brace atau hattrick untuk odds yang lebih tinggi.

Skor Tepat

Ramal skor tepat pada akhir 90 minit. Risiko lebih tinggi tetapi odds boleh mencecah 10.00 hingga 50.00 bergantung kepada pilihan. Pasaran kegemaran pemain yang suka cabaran besar.

Parlay / Accumulator

Gabungkan beberapa perlawanan dalam satu slip untuk gandakan potensi kemenangan. Satu pertaruhan RM50 pada parlay 5 perlawanan dengan odds purata 1.80 boleh menghasilkan RM524.

In-Play / Live Betting

Bertaruh semasa perlawanan sedang berjalan dengan odds yang berubah setiap saat mengikut perkembangan di padang. Ciri Cash Out membolehkan anda kunci keuntungan awal jika perlu.

Sudut & Kad

Pasaran yang tidak bergantung pada keputusan perlawanan. Ramal bilangan tendangan sudut, kad kuning, kad merah atau lemparang ke dalam dalam sesuatu perlawanan untuk pelbagai pilihan bertaruh.

live123

Kedudukan Liga Super Malaysia 2026

Semak kedudukan terkini sebelum meletakkan pertaruhan anda di live123

# Pasukan M W D L GF GA GD Pts
1 Johor Darul Ta'zim 1814224814+3444
2 Selangor FC 1811343820+1836
3 Kedah FA 1810353322+1133
4 Terengganu FC 189452921+831
5 Perak FC 188372726+127
6 Pahang FA 187472425-125
7 Sabah FC 186482228-622
8 Sri Pahang BC 185491930-1119

Statistik adalah anggaran untuk tujuan ilustrasi. Semak laman rasmi FAM untuk data terkini.

Pertaruhan Bola Sepak di live123 – Panduan Lengkap untuk Pemain Malaysia

Bola sepak dan Malaysia adalah dua perkara yang tidak boleh dipisahkan. Dari padang gelanggang kampung waktu petang hinggalah ke mamak stall yang penuh sesak ketika perlawanan EPL tengah malam, orang Malaysia memang suka bola. Dan kalau dah suka bola, sudah semestinya ramai yang mahu menambah keseronokan dengan sedikit pertaruhan. live123 hadir untuk memenuhi keperluan itu dengan cara yang betul – odds yang adil, pasaran yang luas dan platform yang mudah digunakan sama ada dari komputer atau telefon.

Apa yang membuat live123 pilihan ramai pemain bola sepak Malaysia adalah liputan yang benar-benar menyeluruh. Bukan sekadar EPL dan La Liga – live123 menyediakan odds untuk Liga Super Malaysia, Piala FA Malaysia, Piala Malaysia, Liga Premier Malaysia dan semua peringkat bola sepak tempatan yang diperlukan oleh peminat bola sepak Malaysia tulen. Apabila JDT bermain di Piala AFC, live123 ada. Apabila pasukan Harimau Malaya bertanding dalam kelayakan Piala Dunia atau AFF Cup, live123 ada dengan odds terkini.

Liga Super Malaysia – Kenapa Ia Pasaran Istimewa di live123

Ramai pemain luar negara mengabaikan liga tempatan, tetapi di live123, Liga Super Malaysia mendapat layanan yang sama premium seperti EPL atau La Liga. Odds Liga Super dikemaskini secara masa nyata, pasaran tersedia jauh sebelum peluit pertama ditiup, dan anda boleh menikmati in-play betting dengan statistik langsung sepanjang 90 minit perlawanan. Ini bermakna anda bukan sekadar bertaruh – anda benar-benar mengikuti setiap perkembangan perlawanan pasukan kegemaran anda dengan maklumat yang membantu membuat keputusan lebih baik.

Johor Darul Ta'zim tetap menjadi pasukan paling banyak menarik minat dalam kalangan pemain live123. Prestasi JDT yang konsisten dalam Liga Super dan arena AFC menjadikan perlawanan mereka antara yang paling banyak pertaruhan diletakkan setiap minggu. Namun begitu, kejutan seperti Kedah FA menewaskan pasukan tempat pertama atau Terengganu FC bermain di luar jangkaan itulah yang menjadikan setiap perlawanan Liga Super penuh dengan nilai pertaruhan yang menarik untuk dikaji.

EPL – Liga Yang Paling Banyak Dikuasai oleh Pemain live123 Malaysia

English Premier League memang raja liga antarabangsa di kalangan pemain Malaysia, dan live123 menyediakan liputan EPL yang paling komprehensif. Untuk setiap perlawanan EPL, live123 menawarkan lebih dari 200 pasaran pertaruhan – dari 1X2 asas sehinggalah ke pasaran eksotik seperti minit gol pertama, bilangan tendangan tepat sasaran per pasukan atau siapa yang akan menerima kad pertama. Ini memberi anda fleksibiliti untuk bertaruh mengikut pengetahuan dan keyakinan anda, bukan sekadar teka-teka.

Perlawanan besar seperti Manchester Derby, North London Derby, El Clasico dan Der Klassiker adalah antara acara pertaruhan paling hangat di live123. Berjuta-juta ringgit berpindah tangan setiap kali perlawanan besar ini berlangsung, dan live123 memastikan anda mempunyai akses kepada odds terbaik dan pasaran paling lengkap untuk setiap acara istimewa ini.

live123

In-Play Betting – Cara Paling Mengujakan untuk Bertaruh Bola Sepak di live123

Kalau anda belum pernah cuba in-play betting atau live betting, anda sedang terlepas satu dimensi yang sangat mengujakan dalam pertaruhan bola sepak. Di live123, apabila sesuatu perlawanan bermula, anda boleh mula bertaruh berdasarkan apa yang anda lihat secara langsung – bukan hanya ramalan sebelum perlawanan. Pasukan mana yang lebih dominant? Adakah penjaga gol bermain dengan baik? Adakah pasukan dalam tekanan gol sudah tunjukkan tanda-tanda balas serangan? Semua pemerhatan ini boleh dijadikan asas untuk keputusan pertaruhan in-play yang lebih berinformasi.

Sistem in-play live123 mengemaskini odds setiap beberapa saat berdasarkan statistik perlawanan langsung – bilangan serangan, penguasaan bola, tembakan tepat sasaran, kad dan banyak lagi. Antara muka live123 direka dengan bersih supaya anda boleh melihat semua maklumat ini dengan jelas walaupun di skrin telefon yang lebih kecil. Tidak perlu membuka tab lain untuk cari statistik – semuanya ada dalam satu skrin live123 anda.

Deposit Mudah untuk Bertaruh Bola Sepak di live123

Untuk mula bertaruh bola sepak di live123, proses deposit adalah mudah dan selamat. Gunakan Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay, DuitNow atau FPX termasuk Maybank2u dan CIMB Clicks. Deposit minimum hanya RM10 untuk pertaruhan bola sepak – cukup untuk anda mula nikmati pertaruhan pertama anda tanpa perlu keluarkan banyak. Wang dikreditkan dalam masa kurang dari dua minit dan anda boleh terus meletakkan pertaruhan sebelum peluit pertama ditiup.

Kemenangan dari pertaruhan bola sepak di live123 boleh dikeluarkan pada bila-bila masa melalui kaedah yang sama. Proses pengeluaran biasanya selesai dalam masa 5 hingga 15 minit. Ahli VIP live123 menikmati pemprosesan yang lebih pantas dan had pengeluaran yang lebih tinggi – satu lagi sebab untuk berusaha naik ke peringkat VIP melalui program Ganjaran VIP live123 yang memberikan rebat harian untuk setiap pertaruhan yang anda buat termasuk pertaruhan bola sepak.

Privasi & Keselamatan Data Pertaruhan Anda

Semua rekod pertaruhan bola sepak dan maklumat akaun anda di live123 dilindungi dengan enkripsi SSL 256-bit. Tiada data peribadi anda yang dikongsi kepada pihak ketiga. Untuk maklumat lanjut, sila baca Dasar Privasi penuh live123.

Cara Mula Bertaruh Bola Sepak di live123

Lima langkah mudah dari pendaftaran hingga pertaruhan pertama anda.

1
Daftar Akaun live123

Isi borang pendaftaran ringkas – nama, nombor telefon dan kata laluan. Akaun anda aktif dalam masa 60 saat sahaja.

2
Buat Deposit Pertama

Pilih Touch 'n Go, GrabPay, DuitNow, FPX atau e-wallet lain. Minimum RM10, dikreditkan dalam masa 2 minit. Tiada yuran dikenakan.

3
Pergi ke Bahagian Bola Sepak

Pilih liga, cari perlawanan yang diminati dan semak semua pasaran pertaruhan yang tersedia – dari 1X2 asas hingga pasaran khusus.

4
Tambah Pilihan ke Slip

Klik pada odds pilihan anda untuk menambahnya ke slip pertaruhan. Anda boleh tambah beberapa pilihan serentak untuk parlay.

5
Tetapkan Jumlah & Sahkan

Masukkan jumlah pertaruhan, semak potensi kemenangan dan sahkan. Selesai – kemenangan masuk automatik ke akaun anda.

Kata Pemain Bola Sepak live123

"Saya dah cuba beberapa platform pertaruhan bola sepak, tapi live123 yang paling senang digunakan. Odds Liga Super Malaysia dia cukup kompetitif – perlawanan JDT selalu ada pasaran lengkap. In-play betting pun laju, data statistik langsung ada terus dalam skrin."

H
Ha***mi
Johor Bahru

"Main parlay EPL setiap minggu di live123. Yang saya appreciate tu sistem Cash Out – ada masa bila tengok half-time score tak kena dengan analisis, boleh keluarkan dulu dan selamatkan sebahagian duit. Platform mobile pun smooth je, takde lag."

S
Su***di
Shah Alam

"Deposit pakai Touch 'n Go, dalam masa 2 minit terus boleh bertaruh. Lepas menang pun tarik duit dalam 10 minit je masuk akaun. live123 memang tak payah tunggu lama macam platform lain. Rekomen untuk sesiapa yang nak bertaruh perlawanan Malaysia."

A
Az***rul
Kuala Lumpur

Soalan Lazim – Pertaruhan Bola Sepak live123

Ya, live123 menyediakan liputan penuh Liga Super Malaysia termasuk semua perlawanan peringkat kumpulan dan separuh akhir. Anda boleh bertaruh sebelum perlawanan bermula (pre-match) atau semasa perlawanan berlangsung (in-play). Pasaran tersedia untuk perlawanan Liga Super, Piala FA Malaysia, Piala Malaysia dan perlawanan AFC yang melibatkan pasukan Malaysia.

Handicap Asia adalah jenis pertaruhan di mana kelebihan gol diberikan kepada pasukan yang lebih lemah untuk menyeimbangkan kemungkinan. Contohnya, jika JDT memberikan -1.5 gol kepada Perak FC, bermakna JDT perlu menang dengan selisih dua gol atau lebih untuk pertaruhan JDT berjaya. Keistimewaan Handicap Asia ialah ia menghapuskan kemungkinan seri dalam pertaruhan anda, menjadikan setiap pertaruhan sama ada menang atau kalah sahaja.

Cash Out membolehkan anda menyelesaikan pertaruhan lebih awal sebelum perlawanan tamat – sama ada untuk mengunci sebahagian keuntungan apabila keadaan memihak kepada anda, atau untuk mengurangkan kerugian apabila perlawanan berjalan di luar jangkaan. Nilai Cash Out ditawarkan secara masa nyata oleh live123 dan anda boleh terima atau tolak tawaran tersebut. Ciri ini tersedia untuk pertaruhan pre-match dan in-play pada perlawanan yang dipilih.

live123 membenarkan parlay sehingga 12 pilihan dalam satu slip pertaruhan. Semakin banyak pilihan yang betul, semakin besar gandaan kemenangan anda. Namun ingat, semua pilihan dalam parlay mesti betul untuk menang – satu pilihan yang salah akan membatalkan keseluruhan slip. Kami mengesyorkan pemula mula dengan parlay 2 atau 3 pilihan sebelum mencuba parlay yang lebih panjang.

Jika sesuatu perlawanan ditangguh dan tidak diteruskan dalam tempoh 24 jam dari masa asal, pertaruhan anda akan dikembalikan sepenuhnya ke akaun live123 anda tanpa sebarang potongan. Jika perlawanan diteruskan dalam tempoh tersebut, keputusan asal adalah sah. Untuk parlay yang mengandungi perlawanan yang dibatalkan, pilihan tersebut akan dikeluarkan dan odds slip parlay anda akan dikira semula.

Ya, live123 menyediakan data statistik langsung untuk semua perlawanan in-play – termasuk penguasaan bola, bilangan tembakan, tembakan tepat sasaran, sudut, kad dan statistik pemain utama. Untuk perlawanan pre-match pula, terdapat rekod pertemuan sebelumnya (head-to-head), statistik 5 perlawanan terkini setiap pasukan dan maklumat kecederaan pemain yang relevan. Data ini membantu anda membuat keputusan pertaruhan yang lebih bermaklumat.

Bonus Deposit Sehingga RM500 untuk Pemain Baharu

Daftar di live123 hari ini dan nikmati bonus untuk pertaruhan bola sepak pertama anda.

Daftar & Tuntut Bonus
Permainan Bertanggungjawab – Bertaruh Bola Sepak dengan Bijak di live123

Pertaruhan bola sepak di live123 adalah untuk menambahkan keseronokan menonton perlawanan – bukan untuk dijadikan sumber pendapatan utama atau cara menyelesaikan masalah kewangan. Sentiasa tetapkan had pertaruhan mingguan yang anda mampu, jangan kejar kerugian dengan pertaruhan yang lebih besar, dan ingat bahawa setiap perlawanan mempunyai elemen ketidakpastian yang tidak boleh diramal sepenuhnya. live123 menyediakan alat kawalan kendiri termasuk had deposit dan pilihan rehat daripada pertaruhan untuk semua ahli.

Platform ini hanya untuk pengguna berumur 18 tahun ke atas. Bertaruh dengan bijak dan dalam kemampuan anda.

Baca Panduan Permainan Bertanggungjawab

Kaedah Pembayaran Disokong

Touch 'n Go eWallet GrabPay Boost ShopeePay DuitNow FPX – Maybank2u CIMB Clicks
English